criterion-sm dice-lg ea-starwars-lg instagram lucasfilm-lg motive-lg twitch you-tube
Community Calendar

Szukam graczy do wspólnej gry (PC)/ I'm looking players to play witch (PC)

Witam. Tak jak w temacie.
Poszukuje graczy do wspólnej gry. Jestem elastyczny i interesuje mnie każdy rodzaj wspólnej gry. Kooperacyjne, masowe bitwy, wykonywanie zadań, co kto lubi.
Nie masz z kim pograć i znudziły Ci się przypadkowe grupy do których jesteś przypisany? Bo mi tak. Dodaj mnie na Origin. Może uda nam się stworzyć fajną, przyjacielską i dobrą grupę.

Mój nick to Mithrandin_PL

Hello. As the topic.
I'm looking for players to play together. I'm flexible and I'm interested in any kind of play together. Cooperative, massive battles, tasks, who likes what.
You do not have anyone to play and tired of you random group to which you are assigned? Because I did. Add me to the Origin. Maybe we can create a fun, friendly and a good group.

My nickname is Mithrandin_PL

Replies

• Szukam kogoś do batllefront 2 mam 3 lvl jestem dobrym snajperem nick WilczuPl789
  • Mam małą grupę graczy. Nie wszyscy jesteśmy na PC. Nikt nie mówi po polsku, opruć mnie. Jeśli jesteś zainteresowany, dodaj mnie na Discord "Commander Phil # 6147”
  • Hey men, if you like you can join community i am in Called Grand Army of the Republic in there you'll find people to play with, on all platforms, we also have Regiment/Legion and Rank up system, if you are interested here is a Discord Link: https://discord.gg/JceKTNt

Marshall Commander Cody Out.
Sign In or Register to comment.

Howdy, Stranger!

It looks like you're new here. If you want to get involved, click one of these buttons!